Pastorační činnost ve farnosti v 5. týdnu liturgického mezidobí

Pořad bohoslužeb v 5. týdnu liturgického mezidobí:

Úterý 9. 2. – mše sv. v 18h (od 17. 30 jsem k dispozici ke slavení svátosti smíření).

Středa 10. 2. – mše sv. v 18h (od 17. 30 jsem k dispozici ke slavení svátosti smíření).

Čtvrtek 11. 2. – mše sv. v 18h (od 17. 30 jsem k dispozici ke slavení svátosti smíření).

Pátek 12. 2. – mše sv. v 18h. Po mši svaté pravidelná adorace (do cca 19.20. Během ní jsem k dispozici ke slavení svátosti smíření).

Sobota 13. 2. – mše sv. v 9h.

Neděle 14. 2. – mše sv. v 8h, 9.30 a v 11h. Při mši svaté v 9.30 budou ustanoveni noví členové ERF. Na mše svaté je vhodné se přihlašovat přes sdílenou tabulku.

Veškeré bohoslužby jsou v kostele sv. Gotharda v Českém Brodě (z důvodu kapacity).

Ke slavení svátosti smíření jsem k dispozici i kdykoli jindy po předchozí domluvě. Rovněž jsem k dispozici k osobnímu vystavení eucharistie v kostele.

 

V úterý 16. 2. budeme mít ve farnosti zpovědní/kající den. Už nyní se můžete zapsat do sdílené tabulky – zarezervovat si čas. V neděli pak řeknu, kdy budu k dispozici ke slavení svátosti. Dám více času, než bude deklarovaný zájem – pro ty, kteří se nezapíší. Ale podle zájmu uvidím, zda budu k dispozici celý den, nebo třeba jen 6 hodin… Prosím, do tabulky se zapište během tohoto týdne – není třeba psát jméno, ale zarezervovat si čas.

Ve středu 17. 2. vstoupíme slavením Popeleční středy (den přísného postu) do postní doby. Mše svaté budou v takové míře, aby se všichni zájemci mohli účastnit – viz rozpis příští týden. Více informací k prožívání postní doby ve farnosti budou v samostatném článku na stránkách farnosti.