Aktuality – nahrávání na výstavu

Drazí farníci,

pro závěr adventní doby a začátek doby vánoční připravujeme virtuální výstavu. Rádi bychom, aby součástí výstavy bylo také mluvené slovo – přečtené biblické úryvky, zpěv některých písní, názvy částí, apod… Rádi bychom do nahrávání zapojili více lidí, včetně dětí (názvy budou třeba typu: Zvěstování Panně Marii). Dospělé můžeme využít ke zpěvu nějaké adventní písně, nebo k četbě biblických úryvků. Pokud nás bude dost, tak by na každého vyšlo jen jedno nahrávání.

Nahrávání bude probíhat v pátek v prostorách fary, a to od 14h. Nahrávání jednoho dítěte může trvat klidně jen (pár) minut, tedy nic časově extra náročného – záleží na tom, kolik toho bude jedno dítě nahrávat.

Prosím, kdo byste se chtěl do nahrávání zapojit, přihlašte se mi během dneška (čtvrtek). Abychom věděli, kolik nás bude. Rovněž, abychom mohl rozdělit biblické úryvky, aby si je člověk mohl doma dobře připravit (aby nahrávání šlo rychleji). Přihlášeným rovněž dnes večer pošlu více informací – rozpis, kdy by se co nahrávalo, abyste nemuseli být na faře celou dobu. Samozřejmě se také přizpůsobíme Vašim časovým možnostem. Děkuji

 

Obrázek Svaté rodiny hledající nocleh

Dnes do 16h se můžou domácnosti ještě přihlásit do pouti obrázku vyobrazujícímu hledání noclehu. Dnes večer rozešlu přihlášeným rozpis, kdy budou mít obrázek doma. Pokud jste se přihlásili a informaci nedostanete, ozvěte se, prosím, otci Martinovi. Děkuji