Vánoční pořad bohoslužeb

Drazí bratři a sestry, drazí přátelé,

je mi líto, že v letošním roce Vám nemohu ani v tuto chvíli poskytnout jasné a přesné informace, jak prožijeme letošní Vánoční svátky. V současné době plánujeme následující program – prosím ale, abyste se ještě 24. prosince, či v konkrétní den podívali na naše webové stránky a ujistili se, že nedošlo k nějaké změně.

 

Vánoční bohoslužby:

24. prosince – v 16h bude Vánoční bohoslužba v prostranství před kostelem – děkujeme městu Český Brod za podporu a organizaci.

24. prosince – ve 22h bude zpívání/poslech koled a duchovní zamyšlení a modlitba v prostranství před kostelem.

 

25. prosince – mše sv. v 8h bude v kostele – pouze pro ty, kdo se dopředu přihlásí. Kostel bude zavřený.

25. prosince – mše sv. v 10h bude na prostranství před kostelem.

 

26. prosince – mše svaté v kostele v 8h a 9.30 – pouze pro ty, kdo se přihlásí přes sdílenou tabulku, nebo u otce Martina Sklenáře

27. prosince – mše svaté v kostele – je třeba se dopředu přihlásit přes sdílenou tabulku, nebo u otce Martina Sklenáře. Pořad bohoslužeb bude odpovídat zájmu (bude tolik mší svatých, jaký bude zájem).

 

Otevřený kostel:

24. prosince bude kostel otevřený od 21.30 do 1h – k osobní modlitbě a k návštěvě Betléma.

25., 26. a 27. prosince bude kostel otevřený vždy od 13 do 18h. Rovněž bude otevřena galerie kostela, kde bude možné se jít podívat na pár Betlémů a prohlídnout si nově upravený prostor (nové osvětlení, výstavní panely, vytvoření zázemí. V prostorách budou ještě nepatrné úpravy probíhat – nedorazil nám veškerý materiál).

 

Prosíme všechny, aby v současné době projevovali svou osobní odpovědnost a ohleduplnost vůči druhým, především pak zachováváním základních hygienických pravidel, zvláště tedy používání ústenek a dodržování rozestupů. Děkujeme.

 

Ještě jednou upozorňuji, abyste se v daný den ještě jednou podívali na stránky farnosti a ujistili se, že v důsledku vládních opatření nedošlo k nějaké změně.

V případě nejesností se nebojte obrátit na duchovního správce Martina Sklenáře – 722 788 207.