Výsledky Tříkrálové sbírky 2022 ve farnosti Český Brod

Drazí přátelé,

chtěl bych poděkovat všem, kdo přispěli v rámci tříkrálové sbírky v naší farnosti. Připomínám, že 65% výtěžku sbírky se vrátí zpět do farnosti. A z těchto peněz jde 10 000 Kč na charitu v Mukařově, 20 000 Kč na podporu rodin, které nám zprostředkuje Leccos a zbytek částky jde na Domácí hospic Nablízku.

Zvláštní poděkování ale patří především všem koledníkům, kteří obcházeli v jednotlivých obcích naší farnosti – ať už v jedné skupince, nebo dokonce ve více skupinkách více dní. V letošním roce nebylo možné kvůli současné situaci připravit nějaké poděkování koledníkům. Plánujeme ale, že tak učiníme někdy na jaře – budeme Vás informovat. V tuto chvíli ale ještě jednou mockrát děkujeme!

V letošním roce se použilo pro sbírku všech 50 zapečetěných kasiček (už nyní víme, že v příštím roce jich bude třeba více). V celé farnosti se pak vybralo 234 708, – Kč. Sbírka ale ještě nekončí. Je možné přispět ještě online formou:

• na webu trikralovasbirka.cz bude od 1. 1. 2022 do 30. 4. 2022 zhotovena platební brána, ve které si dárce podle PSČ najde svou nebližší charitu / farnost, které chce přispět (v našem případě 282 01). Peníze pak budou spočítány 30. 4. 2022 a rozděleny právě podle PSČ.

Tímto způsobem ještě můžeme navýšit vybranou částku.

A nyní přehledy sbírky podle kasiček a podle obcí. Na stránkách můžete nalézt v sekci Tříkrálová sbírka i výsledky předchozích let.

Výsledky po kasičkách:

Tříkrálová sbírka 2022 - výsledky po kasičkách