Duchovní služba v nadcházejících dnech

Mše svaté

Bohoslužby v tomto týdnu (je třeba se na ně přihlašovat přes sdílenou tabulku. Kdo k ní nemáte přístup, tak se obraťte na otce Martina). Všechny bohoslužby jsou v kostele v Českém Brodě. Na mši může být 20 lidí + ti, kteří konají službu (dva ministranti, kostelnice a hudebníci).

• úterý 24. listopadu v 18h
  • středa 25. listopadu v 18h
  • čtvrtek 26. listopadu v 18h
  • pátek 27. listopadu v 18h
  • sobota 28. listopadu v 9h
  • neděle 29. listopadu v 8h; 9.30; 11h; 13.30; 15h; 16.30; 18h (jen ty, o které bude zájem – nejpsíš čtyři mše – bude vidět ve sdílené tabulce). Při všech mší svatých budou žehnány adventní věnce.

Náboženství

Tento týden se již koná také náboženství, ale maximálně pro pět dětí. Proto prosím, abyste se zájemci nahlásili u otce Martina, abychom pohlídali počet. Pokud bude větší zájem, bude náhradní hodina podle domluvy. Další týden to bude podle epidemiologické situace.

Přípravy na svátosti

Tento týden se konají všechny přípravy na svátosti – obě dvě na křest, na první svaté přijímání i na biřmování. S dotyčnými se domluvím.

Brigády

Kdo by chtěl pomoci s brigádami na faře a v kostele, nechť se obrátí na otce Martina, nebo na Petru Marhounovou (úklidy).

Adorace

Je možnést nadále se přihlašovat také na adorace. Možnost pro jednotlivce, jednotlivé rodiny (třeba jednou v týdnu si udělat rodinnou modlitbu v kostele při adoraci, s kytarou)…

Svátost smíření

Ke slavení svátosti smíření jsem k dispozici po předchozí domluvě.