Náboženství v následujících týdnech

Drazí rodiče, drahé děti a mladí,

píši vám pár informací k náboženství. Prosím všechny, aby nadále pravidelně sledovali jednotlivé lekce výuky náboženství. Jednotlivé lekce naleznete na mých osobních webových stránkách: www.masklen.webnode.cz

Pro tento týdne jsou to následující témata:

  • II. a III. třída – cyklus Poznáváme Písmo svaté, 5. hodina – Izák
  • IV. a V. třída – cyklus Ježíšův život, 5. hodina – Ježíšovo narození
  • VI – VII. třída – cyklus Vyznání víry, 5. hodina – Jsou tři božské osoby
  • VIII. třída a výš – cyklus Život z víry; Morálka a svátosti, 4. hodina – Svoboda

Zájemci mohou přijít v běžný čas na faru. Každá skupina bude do šesti lidí. Budeme v Oranžové zahradě, sedět na konkrétním místě s rozestupy (většími než 2 metry) a v rouškách. Prosím, aby ti, kdo přichází na faru, přicházeli na konkrétní čas (aby děti volně nepobíhaly po zahradě). Ti, kteří nejsou z Českého Brodu a mají více dětí ve více skupinách, mohou během dané doby být na faře v jiných místnostech (dělat si věci do školy, pomáhat s úklidem zahrady, fary…).

Ty, kteří mi ještě neodpověděli ohledně účasti, prosím, aby mi během následujících dní dali vědět. V současné době je třeba dopředu informovat o záměru chodit na tato setkání na faru (abychom zajistili maximální počet šesti lidí).

Děkuji