Prvky společného prožití Velikonoc

Informace o Velikonočních bohoslužbách v naší farnosti:

Připomínám, že v letošním roce jsou bohoslužby slaveny bez účasti lidu (vyjma manželů Červených, kteří se podílejí na pořízení přímého přenosu). K bohoslužbám se můžete připojit prostřednictvím internetu. Odkaz na přenos bude dán na stránky vždy pár hodin před bohoslužbou – aby byl odkaz jako první příspěvek na stránce. Pokusím se také vždy nahrát krátké video, které nás na obřady připraví (např. i čísla písní…).

Pro zájemce. Přenosy budou následující:

  • Květná neděle – 9.30
  • Zelený čtvrtek – 17.00
  • Velký pátek – 15.00
  • Velikonoční vigilie – 20.30
  • Hod Boží Velikonoční – 17.00

 

Jen pro vysvětlení. V neděli jsme zkoušli liturgii s mikrofonem – abychom ořezali vnější zvuky (zpěv ptáků, zvuk vlaku…). Bohužel, mikrofon ořezal i hlas kněze (do mikrofonu by se muselo mluvit přímo). Proto se vrátíme k původní verzi – ve které nás ale „občas“ vyruší zvuk vlaku, větru, či ptáků…

Obřady je možné sledovat pouze přímým přenosem. Ostatní mnou natočená videa jsou na Youtube kanálu farnosti – změnil jsem, že jsou veřejná – je možné přihlásit se k odběru tohoto kanálu. Video velikonočního pozdravu dám jako neveřejné, tedy bude možné se na něj podívat jen přes stránky naší farnosti…